O MNIE:

Nazywam się Kamil Boduszek jestem instruktorem surwiwalu i trenerem etyki outdoorowej.

Ukończyłem kurs instruktora sportu o specjalności surwiwal, nadający kwalifikacje MEN do wykonywania tego zawodu. Nr. rejestru 24352/PAS/2020
Ukończyłem kurs Trenerów Etyki Outdoorowej w oparciu o zasady Leave No Trace i uzyskałem tytuł Trenera Etyki Outdoorowej. Nr. 1/TEO/2021
Posiadam uprawnienia prowadzącego strzelanie PZSS. Nr. 18072/2022

Swoje doświadczenie zbierałem zarówno podczas wycieczek do lasu, przemierzania szlaków długodystansowych jak i w trakcie prowadzenia szkoleń dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wiedzę teoretyczną i praktyczną zdobywałem również podczas dwudziestu lat pracy w służbach mundurowych w Polsce i zagranicą. Uczestniczyłem w licznych szkoleniach np. strzeleckich, ratowniczych, medycyny pola walki oraz szkolenia SERE, przygotowującego mnie do wyjazdów w strefy podwyższonego ryzyka i wojenne.

Jestem prezesem Stowarzyszenia Ad Arma Polonia mającego w swoim zainteresowaniu tematykę proobronną oraz członkiem Stowarzyszenia Polska Szkoła surwiwalu, oficjalnego partnera Leave No Trace w Polsce.

Swoją wiedzę poszerzam, często uczestnicząc w warsztatach, zlotach i eventach surwiwalowych.
Jestem współorganizatorem corocznego "Buskiego Rajdu Surwiwalowego" wraz ze Stowarzyszeniem Ad Arma Polonia i Powiatem Buskim, odbywającego się już od czterech lat.

Swoją postawą staram się promować aktywny, zdrowy tryb życia poprzez obcowanie z naturą, szczególnie w lesie oraz uprawianie turystyki.

Zapraszam do kontaktu i do odwiedzenia mojej strony na facebooku.